Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

MikeJePan na SVOBODĚ - MIKEJEPAN ZAVŘELI

MikeJePan na SVOBODĚ - MIKEJEPAN ZAVŘELI #freemike je to všechno podvod nebo pravda? Dnes to rozebereme. POMOŽ NÁM ZÍSKAT MILION ODBĚRATELŮ: DEJ LIKE NA TOTO VIDEO a kdo ještě nesoutěží, tak se zapoj ihned do další soutěže o iPhone 7 na mém kanále Denisa TV
Více...

Instagram DenisaTV

Deni má nový Instagram. Ahojky! Jestli můj kanál ještě neznáte, zjistíte, že jsem zaměřená na soutěže a mimo jiné u mě najdete skoro všechno, na co si vzpomenete! Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda.
Více...

Teri Instagram

Ahojky jsem Teri a konečně mám Instagram. Pokud si náš odběratel napiš do komentářů odpověď na tuhle otázku: CO BYS CHTĚL OD NÁS DOSTAT?
Více...

Ask FM s DenisaTV

Ask FM s DenisaTV. Odpovědi na otázky z Ask fm LIVE! Sleduj mě.. Najdete mě na: Instagram.
Více...

1.500.000 zhlédnutí na YouTube

1.500.000 zhlédnutí na YouTube s Deni. Pokud si náš odběratel napiš do komentářů odpověď na tuhle otázku: CO BYS CHTĚL OD NÁS DOSTAT?
Více...

Facebook VIDEODenisaTV

Facebook VIDEODenisaTV. Na Facebook kanálu najdete od tématických vlogů přes Makeup až po uplně random videa. Mým cílem je bavit lidi pro které točím videa. Jestli můj kanál ještě neznáte, tak u mě najdete skoro všechno, na co si vzpomenete! Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Děkuji všem strašně moc moc za podporu ❤❤ Jsem moc ráda, že mám ty nejlepší fanoušky.
Více...

Instagram VIDEODenisaTV

Mám nový Instagram VideoDenisaTV je volně dostupná aplikace pro platformu iOS (Apple), Android a Windows, která svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Denisa Řídká se jmenuji. Mým cílem je bavit lidi. Dělat něco, co mě baví. Na YouTube kanále spíše najdete soutěže, vtipná videa, challenge a srandičky.
Více...
|< < 1 2