Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Nejhorší Youtubeři

Ahoj, dnes bych Vám chtěla představit nejhorší youtubeři, nejtrapnější youtubeři, 6 nejtrapnějších Youtuberů, které jste mi poslali abych je dala do mého videa, takže je tu máte :) Toto video je pouze můj názor a nemá nikoho urazit, ale má pobavit, protože jsou to jen mé a mých fanoušků domněnky :) a můj názor. Tak to je. Videjko má pobavit a né ublížit.

♡ Video není vhodné pro děti a těhotné ženy.! ♡ 

PŘIDEJ SE DO VŠECH MÝCH SOUTĚŽÍ NA MÉM KANÁLE, LOSOVÁNÍ BUDE JIŽ BRZY O SUPER CENY. 

Tak vzhledem k narůstajícímu počtu  zhlédnutí a odběratelů, jsem Vám připravila reakční video. Doufám, že se bude líbit a budete mě nadále odebírat a sdílet má videa. Všem moc děkuji za podporu a mám Vás moc ráda. 
POMOŽ NÁM ZÍSKAT MILION ODBĚRATELŮ: DEJ LIKE NA TOTO VIDEO a kdo ještě nesoutěží, tak se zapoj ihned do další soutěže o iPhone 7 na mém kanále Denisa TV: https://www.youtube.com/watch?v=RSh8kB5lPJg Jinak děkuji všem co se zapojili do mé soutěže :) a již teď chystám další soutěže. Napiš mi do komentáře o co další chceš soutěžit, co Ti mám koupit a proč. 
♡ Jsem na Instagramu: ♡ 
https://www.instagram.com/denisa_tv/  
https://www.instagram.com/videodenisatv/ 
Zde máte odkazy na trapné kanály: 
♡ Peeetaaatv, Zlý Zajo, Vadak, ValdaTV, Duklock, DeeThane ♡